Anuncios

TOP ALBANIA RADIO - FM 100.0 - Tirana - Albania

TOP ALBANIA RADIO - FM 100.0 - Tirana - Albania

¿Problemas para reproducir? haz clic aquí

  • Puesto Semanal

    #4

App Android App Apple
Anuncios
255
Cuanto es 4+7?
Publicidad

Seguidores: 0

Descripción

Top Albania Radio, radio me e madhe ne Shqiperi, lindi ne 14 shkurt te vitit 1998 diten e te dashuruareve. Ky medium radiofonik tashme eshte shnderruar ne radion me te suksesshme ne vend, me muziken me te zgjedhur shqiptare dhe te huaj dhe me edicionet informative te cilat transmetohen cdo 60 minuta me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota, por dhe me nje larmi programesh kulturore e sportive.

Géneros

Ubicación

Tirana - Tirane - Albania

Más Información

Teléfono: 35542247492

Código postal: Actualizar campo

Idioma: Ingles

Registro: 09/12/2012

Redes Sociales

Ranking

  • Ranking Mundial: #6557
  • Ranking Albania: #4
Anuncios